Цирк Сузір'я

З 7 березня

Афиша Запорожского цирка

Цирк Сузір'я

З 7 березня Запорізький державний цирк презентує нову театралізовану шоу- виставу «Сузір’я».

Як загадковий та безмежний Космос наповнений неймовірною кількістю зірок, так і наше театралізоване шоу наповнене величезним різноманіттям циркових жанрів.

Манеж Запорізького цирку на деякий час перетвориться на величну картину зоряного неба з безліччю талановитих артистів-зірок.

Справжня принцеса цирку повітряна гімнастка на трапеції Олена Галкіна вражає сміливістю та пластикою, легко і безстрашно виконає карколомні трюки під куполом цирку.

Жонглер-віртуоз Владислав Морондель виконає один с найскладніших трюків жонглерського мистецтва, що змусить затамувати подих і нікого не залишить байдужим.

Михайло Гідей продемонструє єквілібр на вільному дроті і здивує унікальною майстерністю володіння своїм тілом.

Чотирилапі артисти, а саме: кумедні носухи, пухнасті котики та собаки породи Хаски під керівництвом улюбленої дресирувальниці Анжели Танкопій сподобаються передусім наймолодшим глядачам.

Олександр Фалалеєв окрім веселого номера з собачками, кізочками, свинками, надасть гарних емоцій оригінальним виконанням музичних композицій.

І нарешті одним з найяскравіших номерів цієї шоу-вистави по праву можна вважати акробатів на гойдалках та літаючих гімнастів на турніку під керівництвом Валентина Деміана. Глядачів здивує вражаюча постанова, вправні трюки і хвилююче виконання технічно складних елементів.

Яскравою кометою є - клоунський дует «До За До». Кожен вихід на манеж цих артистів – це справжній шедевр.

Цирк «Сузір’я» це театралізоване шоу сповнене яскравих зірок, позитивних емоцій, дивовижних артистів та безліч циркових жанрів!